22 listopada 2019

Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia

Dnia 22 listopada 2019 r. w siedzibie Stowarzyszenia odbyło się posiedzenie Zarządu, który podjął uchwałę w przedmiocie powołania pełnomocnika Zarządu PSWWT. Pełnomocnik pełnić będzie funkcje doradczą, konsultacyjną oraz reprezentacyjną. Do jego zadań należeć będzie także koordynacja pracy Stowarzyszenia pomiędzy posiedzeniami Zarządu.


W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z nowo powołanym pełnomocnikiem we wszelkich sprawach związanych z działalnością statutową Stowarzyszenia. Dane kontaktowe pełnomocnika znajdują się w zakładce "Kontakt" na stronie głównej.  


Oprócz spraw organizacyjnych Zarząd debatował również nad sprawami bieżącymi. Członkowie Zarządu oraz zaproszeni goście powrócili do tematu możliwości pozyskiwania dofinansowania projektów przygotowywanych przez Stowarzyszenie oraz zintensyfikowania działań mających na celu przedstawienie parlamentarzystom oraz resortowi rolnictwa problemów małych i średnich producentów oraz przetwórców mięsa. 


Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.
Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się na poniższe.

Polityka Prywatności